Двоє чоловіків вкрали з магазину товарів на понад 7 тис. грн імітувавши оплату
Суд розглянув справу щодо двох чоловіків, які винесли товари з магазинів, імітуючи оплату на касі самообслуговування та оплачуючи лише частину покупок
Про це повідомляє Еспресо: Біла Церква з посиланням на ЄДРСР.
Перший епізод стався 12 квітня 2026 року в магазині на вул. Шевченка в Білій Церкві. Чоловік виніс із торгового залу електронні та побутові товари:
навушники;
клавіатуру;
мишу;
зарядні пристрої;
смартгодинник;
світильники та інші речі.
На касі самообслуговування він створив вигляд оплати, однак за товари не розрахувався.
Наступного дня, 13 квітня, чоловік прийшов до іншого магазину на проспекті Незалежності разом зі спільником. Вони заздалегідь домовилися про спільні дії. У торговому залі набрали товари різних категорій - від техніки та інструментів до текстилю й товарів для дому. На касі вони оплатили лише батончик, а решту покупок винесли без оплати.
Після цього чоловіки забрали частину речей додому та користувалися ними. Згодом повернули більшість товарів у магазини, за винятком окремих речей.
Загальна сума збитків двом магазинам склала понад 7,2 тис. грн.
У суді обидва чоловіки повністю визнали провину та детально описали свої дії. Один із них зазначив, що має інвалідність з дитинства, виховувався в інтернаті та не має родини.
Суд врахував щире каяття, визнання вини та дані про особи обвинувачених. Також взяли до уваги відсутність попередніх судимостей. Кожному призначили 5 років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.
- Ображала церкву й українців, але поліції байдуже: мешканка Білої Церкви поширює наративи "руського міра"
- Актуальне
- Важливе