Замість гаражів — сміттєві баки: у Білій Церкві звільняють доступ до комунікацій
23 червня відбулося засідання виконкому БМР, на якому розглянули понад 30 питань. Зокрема про демонтаж 7 некапітальних металевих гаражів
Про це повідомляє Еспресо: Біла Церква з посиланням на проєкт рішення №423.
Згідно з листами від КП БМР "Білоцерківтепломережа" та ТОВ "Білоцерківвода", гаражі №1–№3, №5–№7 і №9 розташовані в охоронній зоні теплових та водопровідних мереж по вул. Героїв Крут у межах житлового будинку №87. Це порушує вимоги чинного законодавства у галузі проектування, будівництва та містобудування.
Під час своєї доповіді заступниця міського голови Альона Колотницька зазначила, що гаражі встановлені тимчасово на території загального коритування, де проходять інженерні мережі. Ці комунікації потребують ремонту, а територія — облаштування, зокрема:
- приведення до належних санітарних норм;
- облаштування майданчика для сміттєвих контейнерів тощо.
Власників гаражів повідомили про необхідність добровільного демонтажу до 1 травня в усній та письмовій формі. Частина гаражів вже добровільно демонтована власниками, решту демонтує КУ БМР "Інспекція з благоустрою міста Біла Церква" спільно з КП БМР "Муніципальна варта" та Білоцерківським РУП ГУ Національної поліції.
- Конфлікт завадив ремонту водогону на Таращанському масиві
- Актуальне
- Важливе