Глибокі ями та аваріні дерева створюють небезпеку для містян: небайдужі білоцерківці б’ють на сполох
Місцеві жителі турбуються не лише про власну безпеку, а й інших, а тому намагаються достукатися до відповідних організацій щодо вирішення низки важливих проблем
Про це повідомляє Еспресо: Біла Церква.
Зокрема поблизу Білоцерківської гімназії №6 на одній із велодоріжок утворилася яма глибиною приблизно 1,5 м, що становить загрозу для велосипедистів. Там встановлена палиця з червоною тканиною, що має попереджати їх про небезпеку, проте за різних обставин, наприклад, у темряві, цього можна не помітити.
За словами мешканця Білої Церкви Василя Мединського, який пересувається містом на улюбленому велосипеді, там велике провалля з тунелем до 2 м. Тож він зробив фото та опис цього місця і направив до Центру оперативного реагування.
"Мені відповіли, що мою інформацію направили у Дорожне господарство і подякували мене за небайдужість", — розповідає чоловік.

фото: Еспресо: Біла Церква
Раніше він вже звертався до організації з іншим питанням — аварійним деревом біля дерев’яного мосту, яке ось-ось може впасти. Особливо небезпечним є те, що під ним щодня проїжджають діти на велосипедах чи самокатах.
Редакція Еспресо: Біла Церква звернулася до Центру оперативного реагування щодо цих двох проблем. Там зазначили, що щодо ями жодних звернень від громадян не надходило, а ось про дерево знають.
Наразі звернення передали до Управління благоустрою, проте немає інформації щодо часу, протягом якого вирішать цю проблему, лише зазначили, що: "Звернення стоїть у черзі на виконання".
- Дороги Білої Церкви без розмітки: коли виправлять ситуацію
- Актуальне
- Важливе