Через 20 років: на сцену театру повертається відома вистава
Наприкінці сезону театр ім. Саксаганського підготував для глядачів прем'єру вистави "Очима тих, хто мовчить", яка переносить у світ, де тварини стають голосом совісті
Про це повідомляє Еспресо: Біла Церква.
П'єса Марії Ладо розкриває вічні питання добра і зла, боротьби серця та розуму. Дарує надію, очищає душу й залишає по собі світлий післясмак віри у перемогу добра над темрявою.
Постановка цієї вистави була у театрі ще 20 років тому, але зараз команда її усучаснила, вдосконалила та готова повернутись з нею до глядачів.
За словами акторки театру ім. П. К. Саксаганського Юлії Саражинської, вистава має способатися глядачам: за її 30 років роботи у театрі — це найзворушливіша вистава.
"Ми для глядачів підготували цілу палітру почуттів: тут є і наш український біль, і блискучий український гумор. Так що тут будуть і сльози, і сміх, і всі почуття, які може переживати людина. У цій виставі задіяні "тварини" (виконувати ролі тварин будуть актори): вони допомагають людям вирішувати їхні людські проблеми і змушують замислюватися над цінністю життя", — каже акторка.

фото: Еспресо: Біла Церква
Вистава триває 1,5 години (два акти по 40 хв). Її підготовка розпочалася ще на початку сезону і тривала з перервами, зокрема через інші події та нехватку акторів.
"От зараз наприкінці сезону дали один тиждень. Ми підганяємо всі ці свої хвости, збираємо докупи і випускаємо виставу. Сподіваюся, що вона зайде глядачам. Свого часу вона була візитівкою нашого театру. Я сподіваюся, що зараз вона стане такою самою", — каже Юлія Саражинська.
Завітати на прем'єру "Очима тих, хто мовчить" можна 27 червня та 1 липня.

фото: фейсбук-сторінка театру ім. Саксаганського
- Прем’єра у театрі: деталі нової вистави "Обережно — жінки"
- Актуальне
- Важливе