У Білій Церкві планують врегулювати рух електросамокатів
На розгляд виконавчого комітету винесли проєкт рішення щодо затвердження правил користування легкими електричними транспортними засобами на території громади
Про це повідомила депутатка Білоцерківської міської ради Ольга Нагорна.
За її словами, наразі документ не був проголосований, адже до нього виникло чимало зауважень та питань. Натомість депутати звернулися до Кабміну України щодо необхідності врегулювання питань, пов'язаних із користуванням електросамокатами.
"Треба внести зміни до нормативно-правових актів, які чітко регламентуватимуть правила користування електросамокатами, а також до Кодексу України про адміністративні правопорушення — щодо можливості притягувати керманичів таких засобів до відповідальності за порушення правил дорожнього руху", — зазначає посадовиця.

фото: тік-ток Ольги Нагорної
Також Ольга Нагорна наголосила на необхідності обмежити вік, з якого дозволено користуватися електросамокатами. Наступні кроки:
- страхування користувачів;
- заборона залишати транспорт будь-де;
- встановлення відповідальності для операторів, які надають електросамокати в оренду.
За словами депутатки, такі заходи дозволять убезпечити дітей та мешканців громади від негативних наслідків користування цим видом транспорту.
- Невидимимі пастки для людей із порушенням зору: у Білій Церкві зростає проблема неправильного паркування електросамокатів
- Актуальне
- Важливе