Біла Церква спрямувала додаткові кошти на освіту й соцзахист
У Білій Церкві збільшили бюджет громади на 2026 рік та розподілили додаткові кошти на освіту, соціальну підтримку, безпеку та міську інфраструктуру
Про це повідомляє Еспресо: Біла Церква.
Як пояснила начальниця управління фінансів міськради Світлана Терещук, зміни до бюджету сформувалися з двох основних джерел - державної допомоги та додаткових надходжень у бюджет.
"Сума перевиконання станом на перше червня 2026 року складала 82 млн грн, 60 млн поділили попередньою сесією, залишилось 22 млн грн", — зазначила вона.

фото: Еспресо: Біла Церква
За її словами, громада отримала державну субвенцію в обсязі 22,38 млн грн. Частину цих коштів спрямували на освітню сферу: 20 млн грн - на два заклади освіти, зокрема ліцей "Вектор" та Білоцерківський колегіум. Ще частину використають для створення сучасного освітнього простору на три заклади:
Білоцерківська гімназія-початкова школа 22;
Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія";
Білоцерківська гімназія-початкова школа №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова.
Крім того, фінансування передбачили для інших освітніх потреб. Понад 4,4 млн грн спрямують на придбання посуду для шкільних їдалень через розширення програми харчування для учнів 5–11 класів.
У соціальній сфері заклали 7,77 млн грн. Із них 3 млн грн піде на матеріальну допомогу мешканцям за пошкоджене житло, ще понад 4,7 млн грн - на підтримку захисників і захисниць України.
Також частину коштів спрямували на сферу охорони здоров’я. У КНП БМР "Білоцерківська міська лікарня №2" перерозподілили 9 млн грн: їх використають на будівництво артезіанських свердловин та капітальний ремонт мереж водопостачання.
- Тиждень, щоб встигнути: 30 червня закінчується можливість пройти "Скринінг здоров’я 40+"
- Актуальне
- Важливе