Плавці Білоцерківщини вразили результатами на чемпіонаті
17–20 червня у Львові відбувся літній чемпіонат України серед кадетів з плавання, який зібрав найсильніших юних спортсменів з усієї країни
Про це повідомляє Спортліцей, вихованці якого гідно представили свій заклад.
Зокрема, Рената Добровольська стала дворазовою чемпіонкою України, виборовши золоті нагороди на дистанціях 100 м та 200 м вільним стилем. Також вона стала чемпіонкою у багатоборстві "вільний стиль" та бронзовою призеркою у багатоборстві "на спині".

фото: соцмережі Спортліцею
Водночас Рената Добровольська, Богдан Осіпов та Роман Балабан у складі збірної команди Київської області вибороли срібні нагороди:
- в естафеті 4×50 м — вільний стиль;
- в естафеті 4×50 м — комбінована.
Також Катерина Дзяйло показала конкурентні результати у багатоборстві (вільний спринт) серед дівчат.
Вітання з досягненнями приймають як самі спортсмени, так і їхні наставники — Олександр Лавренюк та Олена Лавренюк.

фото: соцмережі Спортліцею
- Білоцерківські волейболісти повернулися з Польщі з двома перемогами
- Актуальне
- Важливе