
Звіти білоцерківських депутатів за 2024 рік: реальні справи чи просто слова (ч.2)
Діяльність депутатів міської ради, а особливо результативність їхньої роботи, завжди цікавить громадськість
У попередній частині журналісти Еспресо: Біла Церква проаналізували звіти депутатів трьох фракцій - "ЄС", "Батьківщина" та групи "Єдина громада" (колишня ОПЗЖ). На разі черга обранців від "За майбутнє", "Слуга Народу" та "Біла Церква разом".
Читайте також: Працювали чи відбували: аналіз звітів білоцерківських депутатів за 2024 рік (Ч.1)
"За майбутнє"
Варто розпочати з найбільшої партії у Білоцерківській міській раді. Усі її представники подали звіти і переважно акцентували увагу на волонтерській діяльності, зокрема допомозі військовим та переселенцям. Наприклад, Олександр Балановський закупляє тканину для виготовлення маскувальних сіток, доставляє авто, продукти, одяг та інше на прифронтові території.
Віталій Корнійчук депутатський фонд у сумі 100 тис. грн розділив між 13 мешканцями громади, але на що і кому невідомо. Юрій Кошляк, він же і начальник ЖЕКу №6, похизувався ремонтом покрівель будинків та прибудинкових територій. А ось Вікторія Шишковська розповіла про низку проведених тренінгів для підприємців. В Ірини Доги у документі зазначено про роботу Територіального центру та його ініціативи.
Анатолій Ляшенко: "Протягом 2024 року за мого сприяння було проведено реконструкцію вуличного освітлення, поточний та капітальний ремонт дорожнього покриття в селах Глушки, Храпачі, Скребиші, Піщана, реконструкція дитячих майданчиків біля житлових будинків Nº34-А та Nº 43-А по вул. Мельника у м. Біла Церква. В своїй діяльності дотримуюся передвиборчої програми та разом з міською владою будемо втілювати всі задуми".
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
Олена Фастівська вказала, що у 2024 році отримала 67 письмових та усних звернень. 52 звернення щодо надання матеріальної допомоги з депутатського фонду на суму 100 тис. грн, із них:
- на лікування та реабілітацію після перенесених захворювань - 22 звернення;
- дітям-сиротам та дітям під опікою, дітям тяжко хворим з ДЦП та онкозахворюванням - 17 звернень;
- сімʼям, які втратили годувальника - 2 звернення;
- матеріальну допомогу ВПО, які мешкають в нашому місті - 11 звернень.
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
Микола Дашкевич: "Займаємося оздоровленням та лікуванням дітей. Протягом 2024 року за кордоном було оздоровлено 68 білоцерківських дітей. Постійно надається допомога соціально незахищеним верствам населення. За час повномасштабного вторгнення до Білої Церкви з Німеччини надійшло 138 вантажів".
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
Леся Крижешевська є представницею спільноти рідних Захисників Азовсталі. Важливим напрямком своєї діяльності вважає підтримку сімей військовополонених, зниклих безвісти та загиблих Захисників України. За її ініціативи впродовж 2024 року в різних куточках міста відбулося 22 акції "Не мовчи! Полон вбиває".
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
"Слуга народу"
"Слуги народу" в своїх звітах також підкреслили значну допомогу військовим та різним категоріям населення. Відповідні фото є в документі нового депутата Юрія Балацького. Зокрема бійцям доставляв продуктові набори, купував дрони, генератори та інше. Подібне написав і Олександр Александров, також поінформувавши про свої відвідування сесій та комісій, зустрічі з мешканцями та відзнаки.
Більш розлого про продуктивність у минулому році написала депутатка Ольга Нагорна, яка підкреслила свої ініціативи та пропозиції. Також вона була у співавторстві проєкту рішення про ветеранський простір, виступала на телебаченні тощо.
Дмитро Киришун: "Ha постійній основі сприяв в наданні гуманітарної допомоги військовослужбовцям для підвищення боєздатності батальйонів 114-ї бригади ТрО, які боронять нашу країну у найгарячіших точках. Більше 2200 продуктових наборів отримали родини ВПО, більше 450 дітей отримали подарунки, пакунки, іграшки та дитячі солодощі; понад 300 людей похилого віку отримали гуманітарну допомогу. Понад 50 людей з обмеженими можливостями отримали продуктові набори та засоби гігієни тощо".
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
"Першочерговими моїми завданнями, як депутатки та волонтера були: забезпечення обороноздатності громади та безперебійної роботи обʼєктів критичної інфраструктури, ліквідація наслідків збройної агресії, координація роботи гуманітарних штабів, покращення якості життя мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб в умовах війни. На прохання мешканців за мій власний кошт були проведені такі роботи: встановлено лавочки для відпочинку та урни для сміття, освітлення у підʼїзді, відремонтовано водозабірну колонку тощо", - вказала у звіті Тетяна Голотюк.
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
Станіслав Долід: "Я вважаю, що для кожного депутата важливо прислухатися до потреб громади і бути відкритим з виборцями. Саме тому громадяни можуть особисто звертатися з різними проханнями та зверненнями до моєї депутатської приймальні. Мої виборці постійно співпрацюють зі мною. За звітний період мною прийнято 132 громадян і проведено 3 зустрічі з мешканцями виборчого округу Nº1. Я особисто навідуюсь у Терезине, Гайок і Вільну Тарасівку, щоб вирішити нагальні питання та потреби цих сіл."
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
"Біла Церква разом"
Всі 9 звітів цих обранців схожі один на одного та містять пункти: робота в раді, прийняті рішення, пріоритетні галузі та робота з громадянами. З-поміж усіх виділяється документ очільниці партії "Біла Церква разом" Олени Плєшакової, яка не надто активна у раді, але в документі зовсім протилежне. Тут і організовані тренінги, акції, флешмоби, соціальні проєкти та навіть наукові дослідження.
Її батько Анатолій Васильович у свою чергу переймався волонтерством та медициною, неодноразово виступав на сесіях щодо місцевих лікарень. Їхній соратник Павло Облап написав ідентичне, а також про допомогу військовим та сім’ям, які втратили зв’язок із рідними через воєнні дії. А Микола Іванов заслугою вважає свою турботу про реабілітацію та відновлення захисників.
Роман Гумен: "З моменту початку повномасштабного вторгнення займаюся волонтерською діяльністю, залучаю мешканців громади до збору коштів, закупівлі та доставки необхідних речей. Прийом громадян здійснюється по встановленому графіку за адресою м. Біла Церква, вул. Фастівська, 1. Всього за звітний період надійшло 12 звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги та було надіслано в інтересах мешканців міста Біла Церква – 13 депутатських звернень".
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
Ірина Красношапка вказала, що за її участі було організовано низку соціальних проєктів та заходів, спрямованих на підтримку дітей, військовослужбовців та мешканців громади. Особливу увагу приділяла ініціативам, що сприяють зміцненню ментального здоров’я, психологічній підтримці та адаптації людей до реалій воєнного часу. Депутатка активно співпрацювала з громадянами, підтримуючи постійний діалог щодо важливих питань громади.
Фото: скриншот із відео Еспресо: Біла Церква
Андрій Головаш зазначив, що спільно із депутатами фракції було організовано БФ "Фонд для України" і передано велику кількість гуманітарної допомоги. Залучає жителів громади до різних ініціатив: зборів коштів, закупівлі та доставки необхідних речей. Додав, що вони створили ефективну систему взаємодії, яка дозволяє швидко реагувати на запити військових та забезпечувати їх усім необхідним. Одним із ключових пріоритетів своєї депутатської діяльності вважає захист трудових прав працівників та підтримку професійних спілок.
Тож, чи справді 42 депутати Білоцерківської міської ради були продуктивними у 2024 році - можуть практично оцінити їхні виборці.
- Про що відзвітували депутати Київської обласної ради - Олександр Поляруш та Хвича Мепарішвілі
- Про що відзвітували депутати Київської обласної ради - Микола Котушенко, Станіслав Поліщук, Юрій Савчук (ч.2)
- Актуальне
- Важливе