Віктор Пилипюк: герой, життя якого забрали окупанти
19 років Віктор працював на шинному заводі "Росава" слюсарем-ремонтником у підготовчому цеху
Про це стало відомо з фейсбук-сторінки шинного заводу "Росава".
У перший же день повномасштабного вторгнення провів на фронт 31-річного сина Вадима, який на той час працював разом з ним на підприємстві в одному цеху, а через чотири дні й сам пішов захищати Батьківщину.
"А хто, як не я? Син пішов нас захищати, виганяти окупантів, а я буду сидіти вдома?" - казав він рідним
Як розповідала дружина, Віктор став "батьком" для своїх побратимів, бо був найстаршим. Хлопці за віком були, як його син й навіть молодші. Вони дуже його поважали.
Колеги теж з теплими словами згадують Віктора: "він був професіоналом своєї справи, дуже відповідальним працівником, справедливою й чуйною людиною, справжнім патріотом".
Віктор навіть у складні часи не нудьгував на фронті, бо любив свою країну, свою родину, онучку Софійку, роботу і мріяв з Перемогою повернутися в люблячі обійми дружини та рідних, придбати власний будинок й у старості тішитися онуками.
Фото: фейсбук-сторінка шинного заводу "Росава"
Старший сержант, командир 1 десантно-штурмового відділення Віктор Пилипюк загинув 16 червня 2024 року на Донецькому напрямку, поблизу Красногорівки. За місяць до цієї дати син випадково зустрівся з батьком на фронті. Тоді ще ніхто не знав, що це була їх остання зустріч.
- Олександр Котинін: білоцерківець, що віддав життя за Україну.
- Актуальне
- Важливе