В заході взяли участь представники підприємств ТОВ "Гідроінвест", ПП "Ярослав", ПРАТ "Білоцерківсільрибгосп", ТОВ "Енергія-1" та інших компаній. В.о. начальника водних ресурсів басейну річки Рось Максим Поляков презентував інформацію про основні притоки річки, водогосподарський баланс та підприємства, що використовують воду.
Фото: Еспресо: Біла Церква
Учасники заходу обговорили питання значного дефіциту води, що впливає на аграрний сектор, промисловість і населення. Зокрема, було зазначено, що проблеми виникають через засміченість річок, пересихання ставків, відсутність належного утримання водосховищ та незаконні водозабори. До того ж у деяких регіонах водосховища перекриті або перебувають в аварійному стані, що спричинило відкриття кримінальних справ.
Також наголосили на необхідності ефективного управління водними ресурсами, відповідальності бізнесу, залученні місцевих органів влади до розв’язання проблеми та обмеженні надмірного водозабору. 
Фото: Еспресо: Біла Церква
Професор Василь Гребінь зазначив, що в Україні налічується 132 водогосподарські ділянки, а кліматичні зміни негативно впливають на стан водних ресурсів.
Після обговорення проблемних питань, учасники пропонували варіанти їх вирішення. Зокрема, представник Білоцерківсільрибгоспу Валерій Гнатюк, підтвердив наявність проблеми маловодності.
"Ми готові з розумінням того, що треба підняти водність, треба збалансувати водний ресурс. Ми готові. Але ж дайте порядок гідрогосподарської меліорації. Ми займемося рятуванням і на декілька років засіємо ці водні об'єкти сільськогосподарськими культурами. Ми почекаємо, поки вода з'явиться", - додає Валерій Гнатюк.

Фото: Еспресо: Біла Церква
- Отруйна вода: як вберегтись від небезпечних наслідків вживання питної води.